(First Column)
Albert William Ballard. Driver R.A.S.C.
Edward James Hugo Banks. Lieut. Royal Defence Corps.
Sidney Leonard Beckley. Pte. 10th Batt. Hampshire Regt.
Henry George Clark. Pioneer 705 Labour Coy.
Walter Frederick Charles Clark. Petty Officer R.N. H.M.S. Skate.
William Clark. Pte. 162 Labour Coy.
Albert George Coombes. Pte. 4th Bn. Dorsetshire Regt.
Ernest William Cox Petty Officer R.N. H.M.S. Caledon.
Cecil Charles Cox. Pte. Royal Fusiliers.
Albert William Cox. Pte. 10th Bn. Hampshire Regt.
George Dunkerton Cox. Pte. 51st Bn. Hampshire Regt.
Ernest Charles Cutler. Gunner 15th Bn. Hampshire Regt.
Albert James Day. Driver R.F.A.
William John Day. Pte. 6th Bn. Worcestershire Regt.
William George Devonish. Pte. 1/7 Bn. Hampshire Regt.
Jesse Dowding L.Cpl. Somerset Light Infantry.
Harry Sidney Leonard Downer. L/Cpl. 2/7th Bn. Hampshire Regt.
William Victor Eyres. Pte. 10th Bn. Hampshire Regt.
George Sidney Gould. Stoker R.N. H.M.S. Christopher.
John Perkins Green. Farrier Corporal R.A.S.C.
James William Philpott Green. A.B. R.N. H.M.S. Iron Duke.
Arthur James Head. 1st A.M. R.N.A.S.
William Hiscock. Signaller R.G.A.
Reginald Cecil Ings. Petty Officer R.N. H.M.S. Hercules.
Alfred Sidney Marlow. L.Cpl. 10th Bn. Hampshire Regt.
Samuel James Marlow. Stoker R.N. H.M.S. Euryalus.
William Marlow. Stoker R.N. H.M.S. Neptune.
Cecil Mitchell. Pte. 2/7th Bn. Hampshire Regt.
Reginald Percy Mitchell. Pte. 1/4th Bn. Hampshire Regt.
Andrew Octavius George Nicklen. Pte. 51st Bn. Devonshire Regt.
Edgar Frank Nicklen. Pte. 10th Bn. Royal Berkshire Regt.
John Albert Noyce. Pte. 164 Labour Coy.
William James Noyce. Pte. 16th Bn. Devonshire regt.
(Second Column)
Charles Leslie Parnell. Pioneer 11th Bn. Hampshire Regt.
Thomas George Philpott. Farrier Pte A.S.C.
John Philpott. Gunner R.G.A.
John Read. Cpl. Inns of Court O.T.C. Calvalry.
Herbert Salmon. L.Cpl. 10th Bn. Hampshire Regt.
Edward Henry Sampson. Pte. R.G.A.
Herbert John Sampson. Pte. 6th Bn. Somerset Light Infantry.
Edwin Stanley Sampson. Pte. Hampshire Yeomanry.
William Charles Sampson. Pte. 3rd Bn. Wiltshire Regt.
John Henry Sharman. Driver A.S.C.
William George Shutler. Serg. 2nd Bn. wiltshire Regt.
Walter James Shutler. Cpl. 10th Bn. Hampshire Regt.
Edwin Charles Shutler. Pte. 1st Bn. Worcestershire Regt.
Arthur Shutler. Pte. 2nd Bn. Wiltshire Regt.
Reginald Leslie Shutler. Pte. 3rd Dorset.
Francis Emmanuel Shutler. Pte. 3rd Bn. Hampshire Regt.
Frank Shutler. Pte. Machine Gun Corps.
William George Shutler. 1st A.M. R.N.A.S.
Francis Small. Pte. 4th Bn. Hampshire Regt.
Michael George Sumner. Capt. Royal Wiltshire Yeo.
Benedict Humphrey Sumner. Capt. 6th Bn. K.R.R.C.
Christopher Richard Benson Sumner. L.Cpl. 21st Bn. Hampshire Cycle Yeo.
Samuel John Thomas. Pte. 25th Bn. London Cyclist Regt.
Thomas Frederick Vincy. L.Cpl. Hampshire Yeo.
Henry James Vincy. L.Cpl. 1/7th Bn. Hampshire Regt.
Arthur Eardley Whidborne. Lieut. Machine Gun Corps.
John Frederick Whidborne. Engr. Sub Lieut. R.N. H.M.S. Tastonic.
Charles Hobson Whidborne. Lieut. 4th Light Horse A.I.F.
Arthur Samuel White. Gunner R.G.A.
Charles William Witt. Pte. 1/7th Bn. Hampshire Regt.